הנצפים ביותר

הכנות לחתונה

 

 

ראשית כל – מזל טוב. אם אתם נמצאים במאמר הנ”ל ככול הנראה שבת הזוג כבר קיבלה הצעת נישואין על ידי טבעת אירוסין משגעת וכעת הגעתם אל השלב הבא – שלב תכנון החתונה. שלב התכנון איננו צריך להיות שלב מתיש ואף מעיק. הוא צריך להיות שלב מהנה בו בני הזוג חוגגים ובונים את חתונת חלומותיהם.

מה לעשות קודם?

כפי שהזכרנו קודם – השלב הראשון כבר מאחוריכם (והוא כמובן שלב בו בן הזוג רכש עבור בת זוגתו טבעת אירוסין וינטאג’ או כל סגנון אחר של טבעות האירוסין, כגון: טבעות אירוסין קלאסיות, טבעת טוויסט, טבעות שלושת יהלומים וכן הלאה). השלב הבא עוסק בבחירות שיש לעשות בעת תכנון החתונה.

הבחירות שיש לעשות עוסקות בבחירת הצלם, בחירת חברת קייטרינג, בחירה של חליפת החתן, בחירת אולם או לחילופין גן אירועים, החלטה אודות הזמנת החתונה וכמובן והחלק המרכזי לו מחכים כל האורחים ללא יוצאים מן הכלל – שמלת הכלה. מכיוון שלנשים לוקח יותר זמן להחליט על בגדים ובפרט כאשר מדובר על שמלה כל כך חשובה כמו שמלת הכלה, תהליך בחירתה צריך להתחיל מיד בעת תכנון החתונה.

מהן האפשרויות?

בפני הכלה המיועדת עומדות מספר אפשרויות. האפשרות הראשונה היא רכישה של שמלה חדשה מהחנות. כמובן שאופציה זו נחשבת ליקרה ביותר שכלות רבות פשוט לא מסוגלות לעמוד בה. אופציה שנייה היא להשכיר את שמלת הכלה למספר שעות (אופציה זו נחשבת לפופולארית ביותר וכן גם המועדפת ביותר).

אופציה נוספת היא רכישת שמלה מיד שנייה ואילו האופציה האחרונה ברשימה היא לגשת אל תופרת ולהדריך אותה אודות השמלה בה מעוניינת הכלה. חשוב לציין שהכנת שמלה באופן מיוחד עבור הכלה היא אופציה יוקרתית אך מאפשרת לכלה לשמור על השמלה כמזכרת מחתונתה. דבר שלא יסולא מפז עבור נשים רבות.